Loading...
  Loading...

  مجید رضوی

  majid-razavi

  زندگی نامه مجید رضوی

  مجید رضوی خواننده ایرانی متولد 1376 در تهران است.

  مجید رضوی نام آشنا در حوزه خواننده و آهنگ ساز و ترانه سرای موسیقی ایرانی می باشد . این خواننده توانسته است به تنظیم های مسعود جهانی به معروفیت و محبوبیت ویژه ای در بین دوست داران موسیقی کسب کنید .

  مجید رضوی از معدود خوانندگان تازه کاری است که توانسته است ترانه و آهنگ سازی برخی ارتسیت های معروف ایرانی همانند فرزاد فروخ ، دانوش و سهراب پاکزاد را انجام دهد

  همان طور که گفته شد این خواننده محبوب ۲۵ سال سن دارد. وی از دوران نوجوانی عااقه شدیدی به خوانندگی و موسیقی داشت. مجید رضوی خوانندگی را از ۲۰ سالگی آغاز ‌کرد به همین دلیل می توان گفت که یکی از جوان ترین خوانندگان پاپ ایران به شمار می رود. دی در سال ۱۳۹۸ با محمد رضا خان زاده مدیر شرکت اکسیر نوین آشنا شد و این آشنایی سبب شد تا شرکت اکسیر نوین روی این خواننده جوان سرمایه گذاری کند. با وجود این که مجید رضوی خوانندگی را از سنین پایین تر آغاز کرده بود اما سرانجام در سال ۱۳۹۹ موفق شد تا اولین آهنگ خود را در دنیای موسیقی منتشر کند. اولین آهنگ مجید رضوی که دسته گل نام داشت به شدت مورد استقبال عموم قرار گرفت و طولی نکشید که بر سر زبان مردم افتاد. بنابراین نقش آهنگ دسته گل در محبوبیت و دیده شدن مجید رضوی خیلی زیاد بود. این قطعه هنوز که هنوز است در اینستاگرام و کلیپ های اینستاگرامی وایرال است و هنوز مخاطب خود را از دست نداده است. در واقع می توان گفت که قطعه دسته گل شروع قدرتمند کار مجید رضوی بود. پس از انتشار قطعه دسته گل و سر و صدایی که این قطعه در دنیای موسیقی بر پا کرد، شرکت اکسیر نوین قرادادش را با مجید رضوی دائمی کرد. طی این پروژه دو نفر سهام دار اصلی گروه هستند نفر اول که مدیر شرکت اکسیر نوین یعنی محمد رضا خان زاده است و نفر دوم فردی به نام مسعود جهانی تنظیم کننده این خواننده است.

  آهنگ های مجید رضوی

  شروع کار جنجالی مجید رضوی با قطعه دسته گل بود که استقبال زیادی از آن شد. پس از این قطعه مجید رضوی آثار بسیار جذاب دیگری از خود بر جای گذاشت که همگی ارزش شنیدن دارند. از جمله آهنگ های مجید رضوی می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

  طلا

  پنج صبح

  اینا

  منم

  بالاخره

  آسمون

  چشم نظر

  از خودت بگو

  پدیده

  نگین قلبمی

  پس از قطعه دسته گل آهنگ نگین قلبمی، بالاخره و طلا در بین آثار مجید رضوی درخشان شدند. به گونه ای که امروزه کم تر کسی است که این آهنگ ها را نشنیده باشد. مجید رضوی در ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۱ عصر جدید احسان علیخانی دعوت شد و قطعه نگین قلبمی را اجرا کرد.

  تنظیم آهنگ های مجید رضوی

  مجید رضوی در کارنامه خوانندگی اش جهت تنظیم آهنگ ها با تنظیم کنندگان مختلفی کار کرده است. تما بیش ترین همکاری او با مسعود جهانی (تنظیم آثاری چون طلا، اینا، بالاخره، منم، نگین قلبمی و چشم نظر) بوده است. از دیگر تنظیم کننده هایی که تنظیم اهنگ های مجید رضوی را انجام داده اند می توان به میلاد ترابی ( تنطیم اهنگ پنج صبح و دسته گل) و امیر پدرام ( تنظیم قطعه از خودت بگو، آسمون و پدیده) اشاره کرد. از بین ۱۱ قطعه منتشر شده از مجید رضوی ترانه سرایی و آهنگ سازی ۹ قطعه را خود هنرمند انجام داده است که همگی محتوای عاشقانه دارند. مجید رضوی با انتشار همین ۱۱ قطعه توانست جای خود را در میان مردم باز کرده و طرفداران زیادی پیدا کند.

  اینستاگرام مجید رضوی

  این خواننده محبوب در اینستاگرام فعالیت می کند. تعداد بازدید کنندگان از صفحه این هنرمند بسیار بالا بوده و با بیرون آمدن آثار درخشان هر روز این تعداد بیش تر می شود. آدرس پیج اینستاگرامی او majidrazavi است و دو میلیون دنبال کننده دارد و تا به امروز ۲۳ پست در صفحه اش منتشر کرده است. اگر شما نیز طرفدار این خواننده هستید می توانی صفحه اینستاگرامی او را دنبال کنید و از اخبار جدید دانلود آهنگ غمگین و شاد ، کلیپ های منتشر شده جدید او با خبر شوید.

  همکاری مجید رضوی با سایر هنرمندان

  این خواننده محبوب در دوران کوتاهی که موفق به دیده شدن گشت با بسیاری از هنرمندان معروف و محبوب موسیقی ایران مانند سهراب پاکزاد، میثم ابراهیمی، فرزاد فرخ، امیر رشوند، علی خدابنده و…. همکاری داشت و حاصل همکاری وی با این خوانندگان محبوب،  بر جای گذاشتن آثار درخشان تری شد.

  موزیک ویدئو

  تاکنون برای مجید رضوی موزیک ویدئو ثبت نشده است

  آلبوم

  تاکنون برای مجید رضوی آلبوم ثبت نشده است

  نویسنده
  Reza Najafi

  ۲ دیدگاه در مورد "مجید رضوی"

  1. متولد 1376نه 72 اشتباه نوشتید

  نظر خود را بنویسید