Loading...
  Loading...

  گروه اپیکور (EPICURE)

  گروه اپیکور

  بیوگرافی گروه اپیکور:

  درباره بیوگرافی این گروه باید گفت که گروه اپیکور بند گروهی است فعال در زمینه موسیقی سرایی که از 4 نفر تشکیل شده است. این 4 نفر عبارتند از: امیر، مرحوم حسین، آرمان و آتنا. در این جمع 4 نفره امیر و مرحوم حسین به عنوان رپر و به سبک رپ فعالیت داشتند و آرمان و آتنا نیز به عنوان خواننده به سبک « R&B » به فعالیت خوانندگی پرداخته اند. آهنگ سازی های این گروه توسط آرمان انجام می شده است. جالب است که بدانید سبک گروه اپیکور بر اساس تلفیق موسیقی داب استپ با هیپ هاپ و بلوز می باشد و در این مورد تعداد فراوانی تک آهنگ و دو عدد مجموعه به اسم جمعه شب و یک از این گروه به انتشار در آمده است. فعالیت این گروه با برچسب متفقین صورت گرفته است.

  یکی از نکات بسیار مهم که مورد توجه افراد زیادی واقع شده است در مورد شکسته شدن رکورد جهانی تندخوانی در آهنگ ” فاطما گل ” به وسیله امیر اپیکور می باشد که از این جهت با واکنش‌های مختلفی در فضای مجازی مواجه شده است. البته این نکته را باید یادآور شد که فیلم های اجرای زنده این موزیک پس از گذشت اندک زمانی به انتشار در آمد. یک نکته شاید نظر شما را جلب کرده باشد این است که در معرفی این گروه به یکی از اعضای آن پیشوند مرحوم را اضافه کردیم. در رابطه با مرحوم حسین باید گفت که چند سال پیش به دلیل حمله صرع درگذشت.
  آهنگ های گروه اپیکور بند

  تا کنون آهنگ های بسیار زیبایی از این گروه منتشر شده است که هوادارن و طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده اند. خیلی ها به گفته خودشان از شنیدن این آهنگ ها سیر نمی شوند و حتی طوری شیفته آن ها شده اند که دوست دارند 24 ساعته به شنیدن آن ها بپردازند. اگر شما هم از علاقه مندان به موسیقی می باشید پیشنهاد می کنیم به موسیقی های این گروه پر طرفدار حتماً سر بزنید. در ادامه به معرفی چند نمونه از موسیقی های این گروه مخاطب پسند می پردایم.

  اپیکور بند tekoon bede

  آهنگ تکون بده از آهنگ های بسیار پر طرفدار در دنیای موسیقی می باشد که توسط گروه اپیکور بِند ساخته شده است و از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است. این آهنگ از موزیک هایی می باشد که همه پسند بوده و هوادارن بسیاری را به خود جلب کرده است.

  اپیکور بند baba karam

  آهنگ قدیمی بابا کرم را تا به حال همه شنیده اند. جالب است بدانید که این آهنگ قدیمی و بسیار پر طرفدار از این گروه می باشد که با اجرای این آهنگ هواداران بسیاری را نصیب خود کرده اند و با گذشت ده ها سال هنوز هم این آهنگ هواداران بسیار زیادی را روز به روز به خود اختصاص می دهد.
  اپیکور بند حاجی دست خوش

  آهنگ بسیار زیبای حاجی دست خوش از پر هوادار ترین آهنگ های این گروه هنرمند می باشد. این آهنگ به محض انتشار لایک ها و نظرات بسیار مثبتی را به خود گرفت و از بهترین آهنگ های منتشر شده آن ها به حساب می آمد.

  اپیکور بند bia vasat

  از دیگر موزیک های مشهور این گروه موزیک بیا وسط است که هنوز که هنوزه خیلی ها شیفته این موزیک دلربا هستند. این موسیقی از شاهکار های این گروه می باشد. شما برای دانلود این موزیک دلچسب می توانید به سایت های دانلود موزیک مراجعه نمایید.
  آهنگ زیبای بچه بالاس

  موزیک بسیار زیبای بچه بالاس از بهترین موزیک های این گروه خواننده می باشد که هم اکنون برای دانلود شما عزیزان در سایت های متنوع موسیقی قابل دسترسی می باشد.
  آهنگ چشمات

  از دیگر شاهکار های گروه اپیکور موزیک بسیار زیبایی به نام ” چشمات ” می باشد. این موزیک بسیار مورد توجه دوست داران موسیقی واقع شده است که می تواندی آن را از سایت های دانلود موزیک دانلود کنید.
  موزیک mommy sorry

  آهنگ مامی سوری از دیگر آهنگ های بسیار زیبای این گروه دوست داشتنی می باشد که با خلق این موزیک نیز شهرت بسیاری به دست آوردند. شما می توانید جهت دانلود این موسیقی زیبا به سایت های دانلود موسیقی دست پیدا کنید.

  آهنگ Rapo Dars MidaM

  موزیک رپو درس میدم از دیگر شاهکاری از گروه اپیکور می باشد که با انتشار این موزیک تعداد بسیار زیادی از طرفداران را اسیر خود کردند. هم اکنون می توانید به دانلود این موزیک در سایت های دانلود موسیقی بپردازید.

  موزیک Bache Balas

  از دیگر شاهکار های گروه اپیکور، موزیک بچه بالاس می باشد. شما می توانید برای شنیدن این ترانه بسیار زیبا نام آن را در موتور های جستجوگر جستجو نمایید.
  آهنگ خالتور

  خالتور جزء ترک های بسیار پر هیجان و زیبای گروه اپیکور می باشد. این آهنگ وقتی منتشر شد توجه بسیاری از عاشقان دنیای موسیقی را به خود جلب کرد.

  تاکنون برای گروه اپیکور (EPICURE) ثبت نشده است

  موزیک ویدئو

  تاکنون برای گروه اپیکور (EPICURE) موزیک ویدئو ثبت نشده است

  آلبوم

  تاکنون برای گروه اپیکور (EPICURE) آلبوم ثبت نشده است

  نویسنده
  Hedyeh Ejtehadi

  نظر خود را بنویسید